2 tavolina

Shitet nga: Zeqir 20 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jan 2 tavolina te vogla dhe 1 e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim