Karrika per trapazari

Shitet nga: xxxx 18 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 6 karrika per kuzhin shum te mira dhe shum shum pak te perdorura jan te veshura me singjer dhe lekur me qmim te volitshem. 20 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim