Karrikat me tavoline per tarase 50 kompleti

Shitet nga: Afrim 16 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat me karrige,50 euro kompleti 4 karrige me tavoline per tarase ,posedojme 10 kompleta ,te interesuarit mund te kontaktojne ne mobile ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim