Karrike

Shitet nga: elvis 19 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 20 karriga te reja qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim