Karrike dhe shankerica per terase

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TRADITA-B 10 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika per per perpunim druri 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim