PRODHOJM TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 12 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA DHE KARRIKA DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSOS MOB 044857313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim