Punojm nga druri: TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

Shitet nga: Tahir BEQA Dje 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe KarrigeShesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe shankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,terasa,etj. te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volitshme.,ngjyra te ndryshme.punojm edhe me porosi.per me shum vizito ne facebook Petrova Comerc .kontaktoni ne 044-271-357.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim