Separe rekklama motor i ventillimit hauba

Shitet nga: Burim 27 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 6 separeja me 3 tavolina,reklama per restorant ose per cdo lloj veprimtarie,motor i ventillimit per restorant per kuzhine,hauba per kuzhine si dhe pjata te ushqimit kryesor pjata te supes pjata te sallatave me qmim shum te volitshem ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit 044479465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim