Shank ose tavolin buke ganc e re e pa perdorur

Shitet nga: Valdete 12 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesh shankun ose tavolin buke ganc te re e pa perdorur shanku osht 2 m gat dhe 70 cm gjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim