Shes invertar

Shitet nga: flamuri 05 Tet 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolina dhe karriga per lokal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim