Shes shankericen

Shitet nga: Visar 17 Maj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen/shankericen e pershtatshme per l
Kafe, restorante,shtepi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim