Shes tavolinen e bukes!

Shitet nga: Nehat 10 Jan 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes. Tavolina eshte ngjyre e zeze me 6 karrika. Dimenzionet e tavolines jane 90 x 1.60. Eshte perdorur pak dhe shume e ruajtur. Cmimi 200 €uro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim