Shiten; tavolina e bukes, dhoma e pritjes dhe tavo

Shitet nga: Syle 24 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten; tavolina e bukes, dhoma e pritjes, tavolina e kompjuterit dhe kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim