Tavolinë Kuzhine

Shitet nga: Ramiz Shahini 29 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes Tavoline Kuzhine osht e perdorne 2 jave ne esht e demtuar.Kemi edhe tepiha te ri.Qmimi osht i volitshem
Kush don me ble le te na kontaktojne ne numrin 044899559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim