Tavolin ne gjendje shum te rregullt

Shitet nga: Burim 02 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen ne gjendje shum te rregullt per me shum informata na lajmroni ne nr e telefonit 044357392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim