Tavolin buke me 6 karrike

Shitet nga: Feston 25 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karriket jan ne gjendje te rregullt dhe jan pak te perdorura po ashtu jan komplet dru 100%.
pres bleres serioz.

Mun te kontakoni edhe ne Viber : +377 44 469 249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim