Tavolin buke

Shitet nga: Adelina 04 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin buke per 4 persona eshte bler ne jysk qmimi ka qen 200 euro shume pak e perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim