Tavolin

Shitet nga: Shpresa 20 Shk 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte ne gejndjke te rregullt per arsyse te renovimit te baneses e kemi qite ne shitje.

Tavolina pjesen e poshtme e ka nga druri ndersa mbajtset dhe pjesen e siperme e ka nga xhami eshte e ruajtur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim