Tavolina

Shitet nga: Vjollca 14 Pri 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 10 tavolina komplet me karrige! Çmimi sipas marveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim