Tavoline nga druri

Shitet nga: Arben 21 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavoline nga druri, pune dore. Me kualitet te larte, kembet e tavolines montohen,keshtu qe eshte shume e pershtatshme per qdo vend.
Dimensionet e tavolines jane: 102cm, ndersa kembet e tavolines 35cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim