Tavoline

Shitet nga: adnan 29 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline shume e rujtne si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim