Tryeze nga druri

Shitet nga: A. J. 23 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeza nga druri me kualitet te larte, me kembet shume funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim