karrige

Shitet nga: hazir 26 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet karriga e pershtatshme per zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim