shank tavolin buke

Shitet nga: valdete 12 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes shankun ose tavolinen e bukes 2 m me 70 osht e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim