shatora ME NXEMJE tavolina karrika044280873

Shitet nga: tenda toni 10 Dhj 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim ne sherbim (qera ) shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme shatorat jon te te modeleve te ndryshme kemi shatora edhe per sezon dimrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim