shitet Tavolina me 4 karrika

Shitet nga: flaka 12 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet me cmim te ulet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim