shitet tavolina me 4 karrike

Shitet nga: Flaka 11 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolina shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim