shitet ulsja shume e peshtatshme

Shitet nga: flaka 09 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet ulsja e re e cila mundet te perdoret per shitore per kpuce apo mundet te shperbej edhe per shtepi. edhtw me cmim te lire😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim