Komplet per bebe

Shitet nga: Halime 09 Gsh 05:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet kompleti per bebe qe permban qarqaf te dimensionit te krevatit te femijve ,mbuloje jorgani,jastek si dhe mbulese per sy.E gjithe kjo eshte punuar me dore.Ju faleminderit per mirekuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim