SHITET SONI PLAYSTACION 2 PINK 18 CD ORIGJINALE

Shitet nga: sony 14 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

81 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lodra
Sony esht ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur ka 18 cd origjinale qipin dhe vetem nje dorez esht ngjyr pink si ne foto qmimi i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim