Kerr per femij

Shitet nga: faton 15 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes kerrin per femij eshte shum pak I perdorur shum praktik dhe funksjonal esht prodhim slloven ortopedik me mbules te dimrit palohet per vetur nuk esht kinez ( kancerogjen) shes edhe hulaqen per beba deri ne 2 nujshe shum praktike hulaqa kushton 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim