Krevat per femije

Shitet nga: Labinot 08 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes krevatin per femije,i perdorur ne gjendje shume te mire
Krevati ka dhe joginé
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim