Krevat

Shitet nga: Enis 28 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet krevati ne gjendje te rregull dhe eshte shume pak i perdorur cmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim