Ulëse luhatëse

Shitet nga: Kujtimi 07 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet: luhatëse/ulëse me rrymë dhe bateri


Kjo luhatëse për fëmijë është e përdorur shume pak, është në gjendje të mirë dhe shumë e përshtatshme për argëtimin e fëmijëve, kjo luhatëse ka llojshmëri të muzikave të përshtatshme për fëmijë dhe shuma atraktive, gjithashtu luhatësja posedon edhe ndërrimin e shpejtësive për luhatje.

Kjo luhatëse është përdorë kohë të shkurtër vetëm për një fëmijë, tani për arsye të hapësirës jemi të detyruar ta shesim.

Kjo luhatëse është blerë 250Euro
Çmimi është i negociushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim