Rrobaqepse "Fitorja"

Shitet nga: Rrobaqepse "Fitorja" 22 Shk 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Veshje
Bejm premjen e fustanav me porosi, si dhe kemi te gatshumm.per qdo informat tuajen na kontaktoni ne numrin tone. 044 426 936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim