Veshje kombtare

Shitet nga: Era 31 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Veshje
Punoj veshje kombetare dhe me porosi per vajza nga mosha 1 deri ne 10 vjeqare.
Qmimi simbas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim