kemi lodra dhe tesha pe femi 3. 4 .vjet

Shitet nga: erjon 02 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Veshje
Kemi lodra dhe tesha per
femij te ardhura nga franca
jon shum te mira dhe
te lira kontaktoni ne 045 438 897
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim