shiten keto gjera per femi shume lire

Shitet nga: flaka 11 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Veshje
shiten nje maxikoz ni karrik per vetur nje shtrat per bebe te posalindur disa rroba tw reja per bebe si dhe nje blinder per bebe te gjitha keto jan lire🤗
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim