Enlarese lavatriqe frigorifer te pa testuara nga..

Shitet nga: valon 09 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Enëlarëse
enlarese lavatriqe frigorifer te pa testuar te ardhura nga gjermania qmimi i enlaresve eshte 50euro lavatriqeve 50 euro si dhe te frigorifera varet nga madhsia mirepo shumica me 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim