FRIZZZZ.

Shitet nga: armend 31 Dhj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin eshte shum ne gjendje te mire . Punon shum mire . Mirepres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim