Frigorifer

Shitet nga: bujar 24 Gsh 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi osht ne gjendje te mir
Ftoft shum mir per me shum shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim