Frigorifer dhe friz

Shitet nga: armend 23 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferin eshte shume i rujtur, dua ta shess se po me duhet një me i madhee faleminderit ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim