Friz Vitrine

Shitet nga: arben 11 Jan 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz Vitrin me ngrimje te thell dhe normale ngjendje te rregullt me cmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim