Friz

Shitet nga: xxxx 08 Maj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes friz 320 litra osht ne gjendjee te mir flm per mirkuptim pres blers serjoz qmimi idiskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim