Friz

Shitet nga: Lutfi 29 Gsh 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz 205 litersh ne gjendje te rregullt dhe i perdorshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim