Frizi

Shitet nga: denisi 24 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frizi 310 litrave ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim