Frizz frigorifer

Shitet nga: avni 05 Maj 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi eshte ne gjendje shum Te mir shum Pak I perdorur madhsia 1.77. Gjersia 60.cm 044442199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim