friz

Shitet nga: ADEM 30 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Tiki
Friz gorenje ne gjendje te rregullt dim.80x85x65cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim