friz

Shitet nga: ali 22 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Tiki
shes frizin gorenje ne gjendje te rregullt teknike qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim