Makin per larjen e teshave "Samsung"

Shitet nga: driton 20 Dhj 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes makin per larjen e teshave.
Makin ka te prishur sipas mjeshtri:
-kushineten
-gypin I cili largon ujin.
Kjo makin mund te rregullohet
Makinen mun ta merrni edhe per pjes rezerv.

Cmimi 60 euro
Kontakti 044 201 763 + viber
Kontakti pas ores 16:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim